W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Informatyk - Konsultant HELPDESK IT

Zakres obowiązków:

► Telefoniczny, mailowy kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi,
► Telefoniczne, mailowe rozwiązywanie zgłoszeń o charakterze informatycznym, technicznym Klientów,
► Rejestracja, klasyfikacja i rozwiązywanie otrzymywanych zgłoszeń,
► Konfiguracja sprzętu sieciowego np: rutery klienckie.

Czego oczekujemy:

► Znajomość obsługi i budowy komputera,
► Znajomość podstaw zakresu sieci komputerowych i dostępu do Internetu,
► Umiejętność rozwiązywania podstawowych zagadnień technicznych z dostępem do Internetu
► Znajomość konfiguracji aplikacji pocztowych i innych aplikacji wykorzystywanych do Internetu w środowisku Windows, mile widziane również w Linux,
► Mile widziana znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (rutery klienckie i inne urządzenia)
► Wysokiej kultury osobistej,
► Dobrej dykcji i miłego głosu,,
► Łatwości prowadzenia rozmowy telefonicznej,
► Motywacji i chęci do pracy,
► Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze,
► Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach 8:00 - 24:00.

Co oferujemy:

► Pracę w firmie o wiodącej pozycji na lokalnym rynku w swojej branży,
► Umowę o pracę,
► Ciekawą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
► Szkolenia, pomoc, wsparcie na początku oraz w trakcie pracy,
► Możliwość rozwoju zawodowego w branży IT,
► W godzinach wieczornych praca zdalna.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym, na podany adres email:

grzegorz@metroport.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metroport Sp. z o.o (Administrator danych) z siedzibą przy ul. Łagiewnickiej 54/56 w Łodzi, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Metroport Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.